Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Ямбол, Георги Бенковски
43 000 €
84 100.69 лв.

(717 €, 1 402.33 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:30 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 109 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
2-ри от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

ЕРА Ямбол продава двустаен апартамент с площ: 60,68 кв.м. в Жк. Георги Бенковски . Разположен на втори етаж в сграда с асансьор, изложение: изток.
Състои се от кухня, спалня, хол,санитарен възел,тераса, и мазе с площ: 3,60 кв.м. Сменена дограма .Светъл и просторен, подходящ за млади семейства или инвестиция.
Имота ще бъде освободен от старите мебели.

Оферта 7000188
Особености
Панел
Асансьор
За контакт:
0879296660
Агенция:
ЕРАМАКС
0879296660
ЕРАМАКС  logo
В imot.bg от 2024 г.
eramax.imot.bg
Адрес:
област Ямбол, гр. Ямбол, Търговска 29 а
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Ямбол, Георги Бенковски
Обява: 1b177754142929464

43 000 €
84 100.69 лв.
История на цената
(717 €, 1 402.33 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Ямбол, Георги Бенковски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност